LinkedIn

O nás


LinkedIn

PERSONÁLNÍ AGENTURA INDEX NOSLUŠ

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30 lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky již od roku 1991.Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR.  Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v České republice a 13 pobočkách na Slovensku.

Personální služby

Dočasné přidělení zaměstnanců (temporary help) – krátkodobé i dlouhodobé výpomoci
Tato služba je pro Vás zajímavá vždy, kdy potřebujete využít flexibilní a přitom stabilní pracovní sílu. Zajistíme Vám kvalitní a prověřené zaměstnance na Vámi stanové období – ať už je potřebuje na dny, týdny, měsíce či roky. Cílem této služby je nejenom ušetřit Vám čas věnovaný výběru zaměstnanců, ale i oprostit Vás od personální a mzdové agendy spojené s jejich zaměstnáním.

Nábor zaměstnanců (recruitment) – vyhledáme vhodného kandidáta pro vámi specifikované pracovní pozice do trvalého pracovního poměru
Hledáte na pracovním trhu nové posily do Vaší společnosti? Víme jak a kde je hledat. Víme, jak je nejlépe oslovit a zaujmout právě Vaší pracovní nabídkou. Díky našemu osvědčenému způsobu cíleného vyhledávání a přímého oslovení kandidátů zaručujeme, že Vaše očekávání a specifické požadavky kladené na výběr, znalosti a zkušenosti kandidáta, budou naplněny.

KDE NÁS NAJDETE

ÚSTÍ NAD LABEM OLOMOUC CHOMUTOV KARLOVY VARY PLZEŇ ČESKÉ BUDĚJOVICE JIHLAVA PRAHA LIBEREC HRADEC KRÁLOVÉ PARDUBICE OSTRAVA ZLÍN BRNO
14poboček v České republice
14poboček v Slovenské republice
Česká republika
Slovenská republika