LinkedIn

Kariéra v INDEX NOSLUŠ


LinkedIn

INDEX NOSLUŠ – kdo jsme?

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991.

Našim klientům poskytujeme individuální řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s lidskými zdroji. Máme prokazatelné dlouhodobé zkušenosti s vytvářením funkčních a prospěšných řešení vedoucích ke zrychlení procesů i ziskovosti našich zákazníků.

Patříme mezi přední personální agentury na českém a slovenském trhu

  • jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR – www.apps.cz
  • jsme zakládajícím členem Asociácie personálnych agentúr Slovenska – www.1apas.sk

3 důvody, proč pracovat v INDEX NOSLUŠ

  • Jsme malá – velká společnost

I napříč tomu, že se řady našich zaměstnanců stále rozrůstají, klademe na pracovišti velký důraz na mezilidské vztahy. Proto můžete mít jistotu, že u nás najdete jen přátelské, ochotné a milé lidi, kteří dělají svoji práci opravdu dobře a rádi.

  • Budujeme skutečné hodnoty

Naše společnost staví na kvalitě a skutečných přidaných hodnotách, které můžeme přinést našim klientům. Pracujeme poctivě, proto je snadné se s našimi cíli naší práce ztotožnit.

  • Podporujeme osobní rozvoj

Svoje zaměstnance podporujeme, a proto dbáme na možnost vzdělávání se. Osobnostní, ale i profesionální růst jednotlivce je cestou k růstu celé firmy.  Navíc má INDEX NOSLUŠ pro svoje zaměstnance připravené velké množství benefitů, které jsou vysoko nad rámec zákoníku práce.