Rozpočtář v oblasti stavebnictví-13.mzda, SICKDAYS

Lokalita
Most
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenosti v oboru stavebnictví a vynikáte organizačními schopnostmi, ale představa neustálého pobytu na staveništi v různých povětrnostních podmínkách Vás mírně znepokojuje? Hledáme stavebního koordinátora, který/á se bude podílet na zajímavých projektech, a to převážně z pohodlí naší kanceláře. Za Vaši dobře odvedenou práci na Vás čeká odměna ve formě náborového příspěvku až 60 000 Kč, zajímavé mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. mzdy, zdravotního volna či možnosti osobního růstu.

Náplň práce:
– příprava podkladů
– komunikace se stavbyvedoucími

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • náborový příspěvek až 60 000 Kč
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • SICKDAYS
  • stravné
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou
  • fajn kolektiv

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zkušenosti z oboru stavebnictví
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI