Zlepšování prům. procesů-i absolvent, až 80.000 Kč/m.

Lokalita
Šlapanice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
60000 - 80000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Bavilo by Vás navrhovat pracovní postupy, podílet se na jejich zlepšení a provádět školení operátorů? Pak se přidejte k našemu týmu a rozvíjejte se v oblasti průmyslového inženýrství! Hledáme šikovného kolegu/gyni, i absolventa, který se chce neustále zlepšovat a stát se součástí našeho přátelského kolektivu. Máte-li komunikativní znalost angličtiny a chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem, Pak se nám určitě ozvěte. Získáte spoustu benefitů, jako např. každoroční navyšování mzdy, příspěvky na sport a penzijko, nebo třeba maséra přímo na pracovišti.

Co Vás čeká:
Navrhování pracovních postupů pro operátory
Navrhování a dokumentování změn a úprav na výrobních linkách
Koordinace aktivit zlepšování procesů s interními i externími partnery
Zapojení do projektů zaměřených na využití strojů, spotřebního materiálu a snižování odpadu
Spolupráce na mezinárodním projektu s kolegy z Dánska a Francie

Místo výkonu práce je Vyškov, firma se nachází u dálničního sjezdu a 2 minuty od autobusové zastávky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Motivující platové ohodnocení ve výši 60 – 80 000 Kč s každoročním navýšením
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný odpočinek
  • Stravování v naší jídelně za pouhých 20 Kč, včetně snídaní a večeří
  • Příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Různé příspěvky k životním a pracovním jubileím, narození dítěte, svatbě…
  • Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity pro zábavu a relaxaci
  • Lekce angličtiny pro další rozvoj Vašich jazykových dovedností
  • Maséra přímo v areálu firmy, abyste se mohli odreagovat a zrelaxovat
  • Přátelský kolektiv a férové jednání
  • Stabilní, čisté a moderní prostředí zavedené firmy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Znalost výrobního prostředí, porozumění konstrukci strojů
  • Dobré porozumění výrobním procesům a znalost nástrojů Lean a Six Sigma
  • Komunikativní znalost angličtiny pro kontakt s kolegy v zahraničí

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI