Prodavač/ka se smlouvou na neurčito, bonusy

Lokalita
Jablonné v Podještědí
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Baví Vás práce s lidmi, jste komunikativní a spolehliví? Máme pro Vás jedinečnou příležitost být u zrodu nové pobočky renomované prodejny s dlouholetou tradicí. Hledáme usměvavé prodavačky/prodavače. Je zde i příležitost stát se zástupcem prodejny pro ty, kteří mají zkušenosti a chtějí se angažovat ještě více. Pokud jste připraveni přijmout novou výzvu a stát se součástí našeho týmu, pak neváhejte a ozvěte se nám! Nástup je možný ihned do kmene společnosti, nejde tedy o agenturní zaměstnání.

Náplň práce:
-práce s pokladnou
-doplňování sortimentu
-obsluha zákazníků

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • variabilní složka: 1 000 Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • práce v novém a čistém prostředí
  • měsíční odměny
  • nové zkušenosti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • příjemné vystupování

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI