Elektrotechnik-bonusy, volné víkendy, dovolena navíc

Lokalita
Kladno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme právě Vás, kdo máte každodenně co do činění s technicky zaměřeným oborem a máte §6. Nabízíme vám motivující plat, odměny za vaši práci, volné víkendy a zdarma kávu a další nápoje po celý rok! Nezní to lákavě?

Vaší náplní práce bude:
– denní kontroly a opravy strojů výrobních linek
– zajištění evidence revizí, diagnostik dle periodických kontrol
– denní evidence spotřebované elektrické energie
– dodržování a správy BOZP společně s životním prostředím

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • volné víkendy
  • odměny za výkon
  • firemní stravování přímo v závodě za příznivé ceny
  • teplé i studené nápoje po celý rok ZDARMA
  • 5 týdnů dovolené
  • e-stravenky v hodnotě 130,-/den
  • odměny za narozeniny
  • bonusy za odpracované roky
  • příspěvky na penzijní spoření
  • možnost studijního volna
  • parkoviště pro automobily i nadšence cyklistiky

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • osvědčení k práci s elektrikou dle NV č. 194/22 (dříve Vyhláška 50) §6
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI