Dělník/dělnice – obsluha technologie – až 29 000 Kč/m

Lokalita
Teplice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
25500 - 29000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete být součástí týmu jedné z nejúspěšnějších firem na výrobu trvale udržitelných plastových obalů? Do našeho týmu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici dělníka/dělnice – obsluhy technologií.
Pokud jste pečlivý, zodpovědný a láká Vás pracovat v nepřetržitém provozu, rádi Vás u nás přivítáme!

Lokalita: Louka u Litvínova

Co bude Vaší hlavní náplní práce?
– manipulace s plastovými obaly
– balení výrobků do krabic
– obsluha linky potisku

Navíc dostanete zvýhodněné obědy, 5 týdnů dovolené a možnost dopravit se do zaměstnání firemním autobusem.

Nástup možný IHNED.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdové ohodnocení 25.500 – 29.000 Kč
  • nepřetržitý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní svozy z Litvínova
  • příspěvek na dopravu
  • zlevněné obědy za 15 Kč nebo stravenky ve výši 100 Kč
  • přátelské prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk min. 18 let
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • fyzickou zdatnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI