20 let na českém trhu

Personální služby

PERSONÁLNÍ SLUŽBY

 

1. Agenturní zaměstnávání – flexibilní zajištění pracovníků

Potřebujete vyřešit dočasný nedostatek vhodných pracovníků? Získali jste novou zakázku a Vaši stávající zaměstanci již nestíhají? Potřebujete pružněji reagovat na Vaše výrobní požadavky? Zavolejte nám a my Vám rádi s řešením pomůžeme. Potřebné kvalitní pracovníky najdeme a otestujeme. Postaráme se o vše od podpisu smlouvy až po vyplacení mzdy a kompletní administrativní agendu s tím spojenou. Díky našemu unikátnímu softwarovému řešení pro jednotlivé procesy agenturního zaměstnávání, jsme schopni naše služby poskytovat rychle a afektivně  – a navíc máte své náklady pod kontrolou.

 

 

2. Recruitment – vyhledávání zaměstnanců

Najít novou posilu do Vaší společnosti může být někdy náročnou výzvou. Naši konzultanti, díky dlouholeté znalosti regionálních pracovních trhů, dokažou tyto výzvy, kterým v lidských zdrojích tak často čelíme, pochopit. Léty prověřené metody výběru zaměstnanců a procesů výběrového řízení zajišťují oboustrannou spokojenost – Vás i kandidáta. Jsme připraveni pro Vás najít toho správného člověka  od operátora výroby po vrcholového manažera.


Naše týmy Vám zabezpečí  služby v oblastech:

 VÝROBA: Dlouhodobě dodáváme pracovníky do výrobních závodů se zřetelem na požadavky klienta a typ výroby – automotive, strojírenská, plastikářská, elektrotechnická, potravinářská, gumárenská…

  OBCHODNÍ ŘETĚZCE:  Již několik let se specializujeme na poskytování služeb pro retail – zajištění obsazení jednotlivých směn pracovníky pokladen, pomoc s doplňováním zboží či zajištění pracovníků do distribučních center.

 LOGISTIKA:  Specializace od roku 2011. Zajišťujeme komplexní personální služby – výběr, testování, školení pracovníků ve skladech, práce s VZV a NZV až po komplexní zastřešení celých logistických procesů.

 


  INDEX NOSLUŠ má aktuálně svoje pobočky a kontaktní centra otevřená ve 25 městech ČR.

 

Pobočky a kontaktní centra slouží nejen na komunikaci s pracovníky, ale pomáhají i při náborových aktivitách v regionech a při koordinování zakázky u konkrétního klienta. Pokud je potřeba, nedělá nám problém zřídit novou pobočku v blízkosti  klienta.

 

Hledáte zaměstnance? Kontaktujte naše obchodní oddělení

Kontakt na pobočky a obchodní oddělení

 

Máte zájem o využití našich služeb? – Nechejte si vypracovat nezávaznou nabídku

Nezávazná poptávka

Nevybrali jste si z našich pracovních nabídek?
Záleží nám na vašem názoru. Jste spokojeni nebo nespokojeni, řekněte nám o tom víc.