Mechanik elektro i bez praxe, 1 směna, bonusy

Lokalita
Jihlava
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás pracovat pro uznávanou mezinárodní společnost, která se zabývá realizací projektů automatizační techniky? Jste technický typ a máte vzdělání v oboru elektro? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné pracovníky na pozici mechanika elektro. Čeká Vás práce na jednu směnu, 13. a 14. plat a spousta dalších benefitů. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce:
– montáž řídících skříní jednoúčelových strojů
– instalace strojů

Místo výkonu práce: Jihlava, Hruškové Dvory (dobrá dostupnost MHD)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a šikovnosti
  • práce na 1 směnu
  • plně hrazené obědy – 115 Kč/oběd
  • 13. a 14. plat
  • docházkový bonus 600 Kč/m
  • příplatky za práci v sobotu 100 Kč/h
  • penzijní připojištění
  • plně hrazené pracovní oděvy a pomůcky
  • kurzy anglického a německého jazyka

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška č. 50/78 Sb., alespoň §5 (nemusí být platná)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI