Zajímavá práce ve skladu – skvělé benefity

Lokalita
Ostrov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete pracovat ve stabilní výrobní firmě, kde vás čeká spousta skvělých benefitů, jako např. příspěvek na dopravu a stravné či roční odměna? Přidejte se tedy do fajn týmu, hledáme šikovné pracovníky na pozici operátor skladu. Praxe není třeba, vše vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy, nástup možný ihned.

Náplň práce (dle pozice):
– balení zakázek, příjem a výdej zboží
– přejímka a ukládání zboží

Místo výkonu práce: Ostrov

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a šikovnosti – až 33.000 Kč/m
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměna
  • Možnost dobrovolných přesčasů
  • Kafetérie
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • Závodní jídelna
  • Wifi v areálu firmy
  • Práce ve stabilní a fajn firmě

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Řidičský průkaz B
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8h směny, ranní, odpolední,
    noční 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Manuální zručnost
  • Bydliště v dojezdové vzdálenosti od Ostrova

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI