Vedúca/i smeny, zaujímavý zárobok!

Lokalita
Slovensko
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láka Vás práca s ľuďmi? Ste komunikatívni a máte vodcovské predpoklady? Pokiaľ áno, hľadáme práve Vás! Aktuálne obsadzujeme pozíciu vedúceho úseku v novej predajni pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, pôsobiacou v potravinárskom odvetví. Čaká Vás veľmi zaujímavá mzda s množstvom benefitov. Nástup je možný IHNEĎ a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
– Riadenie a organizácia činnosti na predajni
– Vedenie tímu zamestnancov
– Komunikácia so zákazníkmi a riešenie reklamácií
– spracovávanie hotovosti, uzatváranie pokladní a práca s registračnou pokladňou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zárobok od 1270 Euro
  • Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
  • Príplatky za prácu cez víkend
  • Mimoriadne odmeny
  • Vianočné odmeny
  • Prémie za dosiahnutie hospodárskeho výsledku
  • Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Sociálna výpomoc pri životných situáciách
  • Príspevok na kultúru a šport
  • Príspevok na zahraničnú dovolenku

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Tovaroznalectvo v oblasti potravín a tovarov denných potrieb
  • Znalosť potravinovej legislatívy
  • Časová flexibilita, ochota pracovať na dve smeny (ranné a popoludňajšie)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI