Vedoucí pobočky – zemědělská technika

Lokalita
Plzeň
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro zavedenou a úspěšnou společnost, která se specializuje na prodej a servis zemědělské techniky hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí pobočky. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu lidí, znalost problematiky zemědělských nebo jiných velkých strojů a prozákaznický přístup, jste to právě Vy koho hledáme.

Náplň práce:
– Vedení týmu pobočky (15 lidí)
– Odpovědnost za dosahování business plánu pobočky v oblasti tržeb a provozních nákladů
– Zodpovědnost za plnění plánu pobočky
– Komunikace s centrálním týmem a vedením společnosti
– Správa nemovitostí v koordinaci s facility společností
– Komunikace s klíčovými zákazníky v regionu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fix + osobní ohodnocení)
  • Roční bonus dle plnění rozpočtu pobočky
  • Služební vůz
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ vzdělání technického nebo zemědělského zaměření
  • Znalost problematiky zemědělských nebo jiných velkých strojů
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Prodejní dovednosti
  • Analytické a logické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti
  • Alespoň základní znalost německého nebo anglického jazyka

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI