Super práce ve výrobě, bez praxe, jen ranní/odpolední

Lokalita
Kolín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 40000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáš práci ve 2směnném nebo 3směnném provozu, kde budeš mít zajímavé benefity a mzdu až 40.000 Kč? Chceš pracovat v moderní, mezinárodní výrobní společnosti s pravidelně dotovaným stravováním? Pak nás určitě neváhej kontaktovat a přidej se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše tě rádi naučíme! Dle domluvy a pozice je možný chodit ve 2směnném provozu (ranní a odpolední směny), případně ve 3směnném provozu (ranní, odpolední a noční směny). Vzhledem k povaze práce je pozice určena spíše pro muže.

Náplň práce (dle pozice):
– montáž automobilových součástí nebo
– montáž klimatizačních zařízení, obsluha stroje
– elektrikář

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny).

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou mzdu až 40.000 Kč
  • možnost svozů z Kolína
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení
  • možnost výplaty záloh ze mzdy i několikrát do týdne

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • pracovitost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • trestní bezúhonnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI