Super práce ve skladu – až 35.000 Kč/m, volné víkendy

Lokalita
Kolín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete pracovat pro silnou mezinárodní logistickou společnost, kde budete mít 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího? Láká Vás fajn práce ve skladu? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu skladníků! Praxe není třeba, pokud však máte zkušenosti s VZV, je to velká výhoda.

Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Náplň práce:
– manipulace s díly a komponenty
– vykládka a nakládka zboží z kamionů
– naskladnění, vyskladnění, přebalování a kontrola zboží
– občasná obsluha VZV

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavou mzdu a bonusy dle výkonu
  • příspěvky na dopravu
  • 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • férový a lidský přístup, super tým

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
  • praxi s obsluhou VZV (platné oprávnění není potřeba)
  • pracovitost a manuální zručnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI