Super brigáda v obchodě (Kdyně) – 131 Kč/hod.

Lokalita
Kdyně
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
131 - 131 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chceš fajn brigádu v pohodovém prostředí, kde nebudeš jen stát na jednom místě? Vyhovují ti pouze ranní a odpolední směny a můžeš pracovat alespoň 2x týdně? Pak je tato brigáda přesně pro tebe. Hledáme šikovné brigádníky/brigádnice, kteří se nebojí práce s penězi, ale ani práce manuální. Budeš obsluhovat zákazníky na pokladně, ale také doplňovat zboží na prodejně. Pracovní náplň je podle tvého gusta.

Docházení na směny dle domluvy – ranní (7:00 – 15:00) a odpolední (14:00 – 20:00).
Mzda: 131 Kč/hod.
Místo výkonu práce: Kdyně
Termín brigády: duben – květen

Nástup možný IHNED!

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Práci na pokladně a doplňování zboží,
  • mzdu 131 Kč/hod.,
  • ranní i odpolední směny,
  • možnost vyplácení části mzdy klidně každý den,
  • pracovní poměr na DPČ,
  • příjemný pracovní kolektiv.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Věk minimálně 18 let,
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI