Super brigáda v obchodě – až 147 Kč/h., Ostrava

Lokalita
Ostrava
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
134 - 147 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem o pohodovou brigádu? Pak se nám ozvěte! Hledáme šikovné brigádníky na pozici pokladní/pokladník a vybalování/doplňování zboží v hypermarketu v Ostravě.

Brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP, důchodce.

Směny jsou ranní a odpolední od pondělí do neděle. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Vás zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 147 Kč/h (základní mzda 134 Kč/h + příplatky dle Zákoníku práce)
  • možnost dlouhodobé nebo krátkodobé brigády
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • odborné zaškolení zkušenými pracovníky
  • dobrá dopravní dostupnost, možnost výběru lokality
  • místo výkonu práce Ostrava Zábřeh ul. Rudná
  • výplata záloh ze mzdy i několikrát do týdne dle předchozí domluvy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • potravinářský průkaz, výpis z trestního rejstříku
  • ochotu odpracovat alespoň 3 směny týdně

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI