Strategický nákupčí, klouzavá prac. doba, bonusy

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenosti z oblasti nákupu a máte komunikativní znalost angličtiny, chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme strategického nákupčího pro elektrokomponenty, nabízíme motivující mzdu, klouzavou prac. dobu a mnoho zajímavých bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč/rok), vánoční odměny – 13. plat, sickdays, aj….

A co by bylo Vaším úkolem?
– Sledování vývoje trhu v rámci svěřené komodity
– Budování a rozvoj vztahů se strategickými dodavateli, výrobci, jejich hodnocení a zajišťování plnění závazků
– Vyhledávání nových potenciálních dodavatelů
– Vyjednávání smluvních podmínek a příprava dodavatelských smluv
– Realizace výběrových řízení komponent na globální úrovni
– Jednání s dodavateli a výrobci
– Strategické rozhodování v rámci svěřené komodity a koordinace nových nákupních projektů
– Spolupráce při tvorbě analýz a kalkulací po nové i stávající projekty
– Optimalizace nákladů
– Technické a ekonomické posouzení a vyhodnocování nákupních alternativ a nových technických řešení ve spolupráci s výrobou a vývojem
– Údržba a aktualizace nákupních dat v MRP systému
– Zabezpečování dodávek mechanických komponent pro výrobu přístrojů
– Zajištění dostatku materiálu v případě problémů

Možnost volby hlavního pracoviště Praha nebo Benešov, dojíždění na druhé nejméně jednou týdně nebo dle potřeby (firemním automobilem)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Motivující mzdu
  • Klouzavou prac. dobu
  • Roční příspěvek 30 000 Kč formou kafetérie (Benefit Plus)
  • Věrnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (sick days)
  • Výbornou příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
  • Příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek
  • Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
  • Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
  • Zajímavou práci v perspektivní ryze české společnosti s celosvětovou působností
  • Odborný a přátelský kolektiv
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
  • Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ nebo VŠ, nejlépe elektrotech. směru
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Znalost nákupních dovedností a procesů a chuť se v této oblasti dále rozvíjet
  • Velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – každodenní komunikace
  • Dobrou znalost MS Office (znalost Helios Green výhodou)
  • Flexibilitu (tuzemské i zahraniční služební cesty do 15% času)
  • ŘP skupiny B a ochotu cestovat

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI