Snadná práce ve výrobě, bez praxe, náb. bonus 30000Kč

Lokalita
Třebíč
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 50000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání se spoustou benefitů, ale zatím nemáte praxi? Nevadí! Do naší společnosti Vás rádi přijmeme i bez zkušeností a vše potřebné Vás naučíme. Navíc od nás dostanete náborový bonus ve výši 30.000 Kč. Odpočinek po práci si pak můžete zpříjemnit některým z bonusů — volným vstupem do Aquaparku nebo masážemi. Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.

Náplň práce:
– Obsluha a kontrola výrobní linky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • průměrnou měsíční mzdu 40.000 Kč hrubého (pro šikovné až 50.000 Kč)
  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • motivující bonusy 2x do roka
  • stravenky
  • stravování na pracovišti
  • zaměstnavatelem dotovaouá multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • volné vstupy do aquaparku v Třebíči
  • poukázky na masáže
  • Makro kartu, VIP program Datart
  • výhodné tarify
  • vitamínové balíčky
  • kvalitní zaučení zkušeným kolegou

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, 12 hodinové směny (denní x noční)
  • spolehlivost, manuální zručnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI