Skvělá příležitost v nákupu

Lokalita
Kralupy nad Vltavou
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jsi komunikativní, samostatný/á a umíš dobře anglicky? Nechybí Ti proaktivita a chuť učit se? Do nákupního oddělení dynamické a rostoucí výrobní společnosti hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Operativní nákupčí. Praxe není nutná, důležitá je chuť učit se.

Hlavní náplň:
– objednávání dílů
– komunikace s dodavateli
– zodpovědnost za dodržování smluvených termínů dodání
– zodpovědnost za dodání položky na sklad
– schopnost řešit urgentní a nečekané situace
– spolupráce s ostatními nákupčími, práce v týmu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba, pracovní týden 37,5 hodiny
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • a další zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • min. SŠ vzdělání
  • ochota cestovat i mimo ČR
  • ochota učit se
  • aktivní AJ pro denní komunikaci
  • dobrá znalost MS Office, Excel na pokročilé úrovni
  • skvělé komunikační schopnosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI