Skvělá práce bez nočních směn – mzda až 33.000 Kč/m.

Lokalita
Uherský Ostroh
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
26000 - 33000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Vyhovuje Vám pracovat pouze na DENNÍ SMĚNY? Chcete pracovat pro ÚSPĚŠNÉHO ČESKÉHO VÝROBCE? Pak čtěte dále.

Pro významného českého výrobce městského vybavení (parkové lavičky, autobusové přístřešky, stojany na kola a pod.) hledáme šikovné zaměstnance do oddělení kompletace a expedice. Práce je organizována ve DVOUSMĚNNÉM provozu. Délka pracovní doby je 7 hodin a 45 minut, ranní a odpolední směny se střídají po týdnu.

Vaší náplní práce bude:
– Kompletace designového městského vybavení do finálního stavu.
– Sestavovat jednotlivé produkty z polotovarů dle výkresové dokumentace.
– Kontrola kvality jednotlivých dodávaných komponentů a polotovarů.
– Zabezpečovat aktivity spojené s expedicí výrobků z našeho výrobního závodu ve Veselí nad Moravou.
– Kvalitní a správné balení výrobků dle balících předpisů, připravovat přepravní palety.
– Zajišťovat ostatní manipulační práce.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • nástupní mzda 26.000 Kč/měsíc
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • prémie ve výši až 5.000 Kč/měsíc
  • 5 dní sick days
  • příspěvek na stravování
  • práce pro úspěšnou českou firmu
  • možnost výplaty záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • schopnost rychle se učit a zorientovat se i v novém oboru
  • spolehlivost, ochota a vstřícnost.
  • fyzická zdatnost a chuť pracovat

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI