Skvělá brigáda v obchodě, mzda IHNED- 150 Kč/h

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
115 - 150 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chceš zpeněžit svůj volný čas? Potřebuješ vyplatit mzdu kdykoliv se ti to bude hodit? Chceš brigádu s dobrou dopravní dostupností? Pak čti dále.

Momentálně hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na pomocné práce v obchodě s oblečením a potravinami. K dispozici je obsluha zákazníků na pokladně, nebo skládání a přeceňování zboží. Délka směny je 5-9 hodin (ranní, odpolední, celodenní v různých časech). Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Tě zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu nás můžeš kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Domluva je rychlá, na směnu můžeš jít klidně už zítra a peníze ti můžeme poslat následující den po směně.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzda 150 Kč/hod
  • odborné zaškolení zkušenými pracovníky
  • dobrá dostupnost na místo výkonu práce
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
  • výplaty mzdy ihned na účet každý den (dle předchozí domluvy)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • nástup IHNED
  • věk nad 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI