Servisní technik — až 45000Kč, auto i k soukr. účelům

Lokalita
Vyškov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 45000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte zajímavou práci s volnými víkendy a autem i pro soukromé účely? Jste manuálně zručný člověk, baví Vás práce s elektronikou a chcete se v této oblasti rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! Hledáme nové kolegy na pozici servisního technika bezpečnostních zařízení — platná vyhláška 50 není nutná, s obnovou Vám pomůžeme.

Nástup je možný ihned, a to PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání.

Náplň práce:
– oprava, seřizování, údržba a zkoušení bezpečnostních zařízení (CCTV, EZS, PZTS, EKV a další)
– výjezdy na montáže v okolí (jednodenní — návrat max. do 16 h), popř. v délce max 4 dní po-čt (pá, so a ne je vždy volno)

Místo výkonu práce: Vyškov

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • motivující mzdové ohodnocení až 45.000 Kč (dle praxe)
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • práci na jednu směnu (7:00-15:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipass
  • stravenky

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • základní znalost angličtiny
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skup. B (ochotu krátkých výjezdů)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI