Seřizovači: bonusy, volné víkendy, 5 týdnů dovolené

Lokalita
Kladno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máme pro vás skvělou příležitost v oblasti výroby s atraktivním platem a mnoha výhodami, včetně dodatečného týdne dovolené, bonusů a stravenek. Hledáme technicky zdatné jedince, kteří by se přidali k našemu týmu jako seřizovači. Zkušenosti v oboru nejsou nutné, rádi vás vše naučíme. Tato pozice je vhodná i pro absolventy strojního inženýrství. Nabízíme přímé zaměstnání v kmenovém stavu společnosti. Tato práce je svým charakterem vhodnější pro muže.

Náplň práce:
– seřízení, údržba, drobné opravy strojů
– spolupráce na kontrole kvality a s výrobou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • závodní stravování
  • věrnostní bonus
  • studijní volno
  • příspěvek na jazykový kurz
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stabilní zaměstnavatel

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI