Samostatná účetní – možnost HO, dopravné, benefity

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
45000 - 55000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do přátelského kolektivu nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a zavedenou značkou hledáme kolegu/gyni na pozici Samostatný/á účetní/Ekonom, který/á bude mít klíčovou roli ve finančních operacích. Přijměte tuto výzvu a zašlete nám Váš životopis v ČJ i AJ, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.

Náplň práce:

– řádné vedení účetnictví, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů aj.
– kompletní příprava měsíčních a ročních závěrek
– analýzy ekonomických dat, příprava podkladů pro finanční plán, spolupráce s auditory a daňovými poradci
– příprava daňových přiznání k DPH, podklady pro daň z příjmu a ostatní daně.

Pracovní doba: 8:00-16:00, i dle domluvy. Možnost občasného home office.

Nástup je možná ihned, nebo dle domluvy.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé platové ohodnocení (od 45.000 Kč dle zkušeností)
  • možnost Home Office
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na dopravu a ubytování
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • bezúročná půjčka
  • úhrada nákladů spojených s pobytem dítěte ve školce
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • služební notebook, telefon
  • jistotu zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • samostatnou a různorodou práci s možností profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru), AJ B1/příp. italština
  • odpovídající praxe na pozici samostatné účetní či vedoucí účetní
  • komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • uživatelská znalost MS Office

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI