Rozjeď kariéru v administrativě! Vhodné pro všechny!

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jsi čerstvým absolventem SŠ a poohlížíš se po pracovní příležitosti v oblasti logistiky? Baví Tě práce na PC, jsi komunikativní a občasná komunikace v AJ ti není cizí (emailem či telefonicky)? Pokud ano, hledáme právě Tebe! Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu společnosti.

Náplň práce:
– administrativa (příprava a vystavování přepravních dokumentů, zpracování objednávek)
– práce s interním systémem a skladovým programem
– komunikace se zákazníky a přepravci

Místo výkonu práce: Pardubice

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 31 000 Kč
  • po zkušební době bonus ze základní mzdy do výše 15%
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • docházkový bonus 700 Kč
  • pravidelné odměny za trvání pracovního poměru (3, 5 či 10 let)
  • kompletní zaškolení – pozice je vhodná pro absolventy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Multisport karta
  • volné víkendy
  • jazykové kurzy AJ
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • fajn kolektiv
  • pravidelné teambuildingové aktivity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost AJ
  • ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI