Rozdávání letáčků na Veletrhu 17.-19.5 – 200 Kč/hod

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
200 - 200 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáš DOBŘE PLACENOU krátkodobou brigádu? Upřednostňuješ aktivní činnost, při které ti SMĚNA RYCHLE UTEČE? Potřebuješ VYPLATIT MZDU IHNED po skončení brigády? Pak hledáme právě Tebe.

Pro společnost zabývající se průmyslovou automatizací hledáme šikovného brigádníka, jehož náplní práce bude propagace firmy na Veletrhu AMPER v kostýmu maskota. Hlavní činností bude rozdávání letáčků na brněnském Výstavišti.

Termín brigády je úterý 17.- středa 19.5. v čase 9:00-16:00.

Tato brigáda je svou povahou vhodná pro muže.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdové ohodnocení 200 Kč/hod
  • výplata mzdy kdykoliv (na základě předchozí domluvy)
  • místo výkonu práce téměř v centru Brna
  • možnost dlouhodobé spolupráce i na dalších našich brigádách

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • spolehlivost, dochvilnost
  • příjemné vystupování
  • ochota být v maskotu (pauza 20 minut po hodině a půl působení v maskotu)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI