Recruiter s Aj, fajn kolektiv, zajímavé benefity

Lokalita
Most
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Baví Vás práce s lidmi a domluvíte se anglicky? Jste komunikativní a máte praxi v HR? Pak hledáme právě Vás! Náplní práce Vám budou zejména nábory, ale také veškerá administrativa s nimi spojená. Pracovní náplň je velmi pestrá a nabízí mnoho příležitostí dále se rozvíjet.

Náplň práce:
– vyhledání nových zaměstnanců na různé pozice
– vedení pohovorů s uchazeči
– administrativa spojená s náborem zaměstnanců
– tvorba a správa inzerce

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • možnosti kariérního růstu
  • Flexi Pass
  • jazykové a odborné kurzy
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • moderní pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • ŘP skupiny B

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI