Prodavač/ka v hobbymarketu, bez nočních, až 38 000 Kč

Lokalita
Zlín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete upustit od každodenního stresu ve stávajícím zaměstnání a najít si něco klidnějšího, baví Vás komunikovat s lidmi? Pak se nám ozvěte a staňte se součástí přátelského kolektivu! Aktuálně hledáme šikovné prodejce do různých oddělení (zahrada, dřevo, stavebniny…). Jste náš člověk, pokud zvládáte práci na PC a máte jakoukoli praxi v oblasti prodeje (klidně i v potravinách), nebo jste třeba domácí kutil a orientujete ve stavebnictví!

Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti – nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.

Možný nástup ihned.

Náplň práce:
– péče o přidělený sortiment
– prezentace zboží a aktivní prodej
– pomoc při výběru a nákupu zákazníkům
– řešení stížností
– vypracovávání cenových nabídek pro zákazníka

Lokalita: dobrá dostupnost z vlaku i autobusu.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 34 700 Kč, po roce až 38 000 Kč
  • garantované navyšování mzdy
  • příplatek za práci o víkendu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na nákup
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • dostatek volného času
  • uplatnění vašich dovedností a znalostí
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • možnost práce v oboru

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • ochotu pracovat na 12 hod. směny – krátký/dlouhý týden (rozložení v rámci otevírací doby 8:00 – 20:00 h dle domluvy)
  • základní znalost práce na PC
  • vztah ke stavebnictví nebo praxe v oblasti prodeje (i v potravinách)
  • komunikační a prodejní dovednosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI