Procesní specialista štíhlé výroby – skvělé benefity

Lokalita
Chomutov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Mluvíte plynně anglicky, jste technicky orientovaný a máte znalosti štíhlé výroby? Pro prestižní společnost v oblasti automotive hledáme kolegu, který se nebojí nových výzev, baví jej komunikovat s lidmi a chce profesně růst.

Náplň práce:
– podílení se na zavádění parametrů a opatření, vedoucích ke zkvalitnění a zefektivnění výrobních procesů
– analýza dat, návrhy opatření a kontrola jejich účinnosti, reporting
– pořádání interních školení a workshopů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • 13. a 14. mzdu + roční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • systém cafeteria
  • možnost občasné práce z domova
  • dotované závodní stravování
  • fond sociálního rozvoje (příspěvky na tábory a pobyty pro děti)
  • příspěvek na penzijní pojištění

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • aktivní znalost anglického jazyka
  • technické uvažování
  • znalost štíhlé výroby
  • orientaci v projektové dokumentaci
  • asertivní a komunikativní povahu

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI