Procesní inženýr- vhodné i pro absolventy

Lokalita
Olomouc
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do vývojového týmu mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive hledáme technického nadšence, který se domluví anglicky a bude mu vyhovovat multikulturní tým a práce v dynamickém prostředí.

Náplň práce:
- poskytovat technickou podporu pro nové projekty ve fázi vývoje i při rozjezdu sériové výroby
- tvorba dokumentace nových výrobních procesů
- spolupracovat na výrobě vzorků a provádět předsériovou výrobu
- připravovat technické specifikace

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • práci na zajímavých technických projektech s významnými zákazníky
  • práci v příjemném a přátelském mezinárodním týmu
  • investice do vašeho dalšího rozvoje, možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • 2 dny dovolené navíc, flexipasy a další zajímavé benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti na vstřikolisech výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat
  • časovou flexibilitu
  • Autocad výhodou

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI