Procesní inženýr: flex. pracovní doba, HO a další

Lokalita
Kladno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenosti s technickou dokumentací a orientujete se v oblasti automotive? Pokud ano, máme pro Vás skvělou příležitost vstoupit do prostředí plného inovací a technologického pokroku. Hledáme technického jednotlivce, který má chuť a schopnost přinášet nové technologie do výrobního procesu. Tato dynamická mezinárodní společnost nabízí prostor pro rozvoj vaší kariéry plné výzev a příležitostí k vzdělávání a růstu. Neváhejte se ozvat!

Náplň práce:
– integrování nových modelů do výroby a vývoj výrobních procesů
– koordinace technické činnosti výrobních linek
– zodpovědnost robotické pracoviště a školení seřizovačů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • notebook, mobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • stravný paušál
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na vzdělávací kurzy
  • možnost studijního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • vzdělávání technického oboru
  • praxe v automotive
  • znalost anglického jazyka

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI