Práce ve skladu spojená s prací na PC – 1 směna

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete získat stabilní zaměstnání v čistém prostředí s rodinnou atmosférou a výdělkem až 30 000 Kč + mnoho dalších benefitů, jako je například pravidelné roční navyšování mzdy o 2 000 Kč? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné pracovníky do distribučního centra, kteří hravě zvládnou práci na PC – jednou z náplní práce je kontrola správnosti údajů o zboží a zadávání dat do PC. Administrativní činnosti budou činit zhruba polovinu Vaší práce. Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
– příprava a kontrola skladových zásob
– administrativní úkony na PC

Na pracoviště se bez problémů dostanete MHD za cca 15 minut z metra Opatov.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 30 000 Kč
  • pravidelný každoroční růst mzdy o 2 000 Kč
  • práce na jednu směnu (6:00 – 14:30 nebo 9:30 – 18:00, střídání po týdnu)
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • příspěvek na dopravu 2 000 Kč/m
  • týden dovolené navíc
  • volné víkendy a svátky
  • stravenky
  • kafeterie
  • multisport karta
  • mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • parkování
  • odborné zaškolení
  • očkování zdarma nebo se slevou pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zodpovědný a pečlivý přístup
  • samostatnost a spolehlivost
  • uživatelská znalost na PC

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI