Práce ve skladu kosmetiky – 2 směny, volné víkendy

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
30000 - 33600 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance opravdu stará? Baví vás práce ve skladu a chcete mít volné víkendy a další fajn benefity? Pak nás neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn kolektivu skladníků! POjďte pracovat do voňavého skladu s kosmetickými produkty prémiových značek. Pokud nemáte praxi, nevadí – vše Vás rádi naučíme. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce:
– manipulace se zbožím a příprava objednávek
– polep produktů etiketami
– obsluha manipulační techniky ( v případě dřívějších zkušeností )

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 33 600 Kč
  • práci na dvě směny (ranní, odpolední)
  • dovolená 25 dní + 3 dny sick days
  • stravenky v hodnotě 140 Kč
  • možnost zakoupení firemních produktů za zvýhodněnou cenu pro vás i pro rodinu
  • svozová doprava z Roztyl zdarma
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • přiměřenou fyzickou kondici
  • zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • spolehlivost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI