Práce v rodinné výrobě — tiskové formy, jedna směna

Lokalita
Děčín
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní práci na jednu směnu a s volnými víkendy? Chcete pracovat v menší české rodinné firmě s pohodovým kolektivem? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Jedná se o velmi zajímavou a pestrou práci s využitím moderních zařízení, která je vhodná i pro absolventy. Svou povahou je práce vhodnější spíše pro muže, vyžaduje fyzickou zdatnost. Nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti.

Vaší náplní práce bude:
– příprava forem pro tisk
– manipulace s výrobky
– zastoupení vedoucího provozu (po zaučení)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Firemní parkování
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Zaučení šikovným kolegou

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Schopnost práce na PC

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI