Práce v lakovně — 1 směna, i bez praxe, dopravné

Lokalita
Velké Meziříčí
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem o stabilní zaměstnání na jednu směnu (6:00-14:30), které Vám nabídne spoustu benefitů, ale zatím nemáte praxi? Nevadí! Do naší společnosti Vás rádi přijmeme i bez zkušeností a vše potřebné Vás naučíme. Navíc od nás dostanete příspěvek na dopravu a na vysoké ceny pohonných hmot. Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.

Náplň práce:
– Příprava materiálu na lakování
– Třídění a balení jednotlivých zakázek

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Motivující mzdu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vysoké ceny pohonných hmot
  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Dlouhodobou práci na HPP

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Týmového ducha
  • Ochotu učit se nové věci

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI