Práce v klidné výrobě v rodinné firmě- i bez praxe

Lokalita
Most
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
23000 - 29600 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme zručné zaměstnance na pozice do výroby. Vaší náplní práce bude lehká montážní činnost tištěných spojů – žádnou praxi nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme. Nabízíme mzdu po zaučení až 29.600 Kč/ měsíčně, možnost pracovat na 2-směnný nebo 3-směnný provoz, příplatek za noční směny nad rámec zákoníku práce, 25 dní dovolené a příspěvek na stravování. Firma se nachází přímo v Chomutově! Potřeba je jen dobrý zrak a manuální zručnost. Pokud hledáte práci v klidném rodinném prostředí, pak se nám neváhejte ozvat.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzda po zaučení až 29 600 Kč/m
  • příplatek za 3-směnný provoz
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příplatky dle ZP
  • možnost pracovat na 2-směnný provoz

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zrak
  • manuální zručnost
  • věk 18+

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI