Plánovač výroby s AJ – vedení týmu, dopravné, bonusy

Lokalita
Sokolov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
37000 - 45000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Do přátelského kolektivu nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a zavedenou značkou hledáme kolegu/gyni na pozici Plánovač výroby, který/á bude hrát klíčovou roli v optimalizaci našich výrobních procesů. Přijměte tuto výzvu a zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.

Náplň práce:
– řízení oddělení plánování výroby, vedení týmu dispečerů výroby (malý tým), rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
– odpovědnost za plánování výrobních kapacit závodu, sledování plnění plánu výroby
– pravidelné aktualizace a sdílení reportů a dat, denní komunikace s mateřskou společností v Itálii v AJ

Pracovní doba: 8:00-16:00

Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé platové ohodnocení (od 37.000 Kč dle zkušeností)
  • příspěvek na dopravu a ubytování
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • bezúročná půjčka
  • úhrada nákladů spojených s pobytem dítěte ve školce
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • jistotu zaměstnání v silné a stabilní společnosti
  • samostatnou a různorodou práci s možností profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny (B2)
  • odpovídající praxe v oblasti plánování výroby
  • znalost MS Excel, MS Office
  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI