HR Specialist – zajímavá mzda a benefity

Lokalita
Kralupy nad Vltavou
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro dynamickou a rostoucí výrobní společnost hledáme zkušeného, komunikativního kolegu/kolegyni na pozici HR Specialist. Pokud Tě baví nábor, chceš se podílet na zajímavých projektech a máš zájem se neustále rozvíjet a poznávat nové oblasti, ozvi se nám!

Náplň práce:
– Zastřešení náborovéh procesu
– Onboarding
– Zajištění vstupných a periodických zdravotních prohlídek
– Spolupráce na nových HR projektech

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • Kafeterie
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní dotované stravování v areálu firmy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Zkušenost na podobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativní a organizační dovednosti
  • Nadšení a chuť se neustále rozvíjet

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI