Obchodník s technickým zaměřením – skvělé benefity

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte technické vzdělání, jste komunikativní a láká vás práce na obchodním poli ? V tom případě hledáme právě vás! Pro prestižní firmu, zabývající se problematikou vodních systémů, hledáme vhodného kolegu.

Firma je silným hráčem na trhu, má stabilní postavení a nabízí atraktivní mzdové ohodnocení.

Náplň práce:

– komunikaci převážně s projekčními kancelářemi v regionu Prahy a středních Čech
– aktivní oslovování architektů a developerských firem
– koordinace zpracování projektů a cenových nabídek

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • naplňující a různorodou práci
  • zázemí útulné kanceláře v prvorepublikové vile v Hostivaři
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • vzdělání technického směru
  • obchodní zkušenosti
  • skvělé komunikační schopnosti, profesionální vystupování

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI