Obchodně projektový manažer prodejních ploch i junior

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
50000 - 80000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jste komunikativní a domluvíte se německy? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme akvizitora, který bude vyhledávat nové prodejní plochy a komunikovat se stavebními firmami a úřady. S prací se pojí i cestování, proto je nutný řidičský průkaz. Služební auto budete mít i pro soukromé účely. Praxe v oboru není nutná, pokud ale máte praxi s obdobnou činností, hledáme i vedoucího expanze.

náplň práce:
- jednání o potenciálních objektech ke koupi nebo k pronájmu
- vyhledávání objektů pro zřízení nových nebo náhradních prodejních ploch
- navazování a udržování kontaktů s architekty, makléři, stavebními firmami

místo výkonu práce: Praha

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe 50 - 80.000 Kč
  • možnost kariérního růstu
  • práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • služební auto i pro soukromé účely
  • mobilní telefon
  • možnost externí spolupráce na ŽL

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • minimálně SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI