Nenáročná práce ve výrobě, 8 h směny, až 32.000 Kč/m

Lokalita
Břeclav
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
28000 - 32000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte pohodovou a nenáročnou práci v silné, stabilní společnosti a chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Pak máme práci pro Vás. Nejedná se o pásovou výrobu – pracoviště je čisté, hala moderní a plná denního světla. Hledáme manuálně zručné pracovníky na montážní práce do výroby. Místo výkonu práce je asi 15 minut chůze z centra Břeclavi. Možnost příspěvku na ubytování ve výši 3500 Kč/m.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 32.000 Kč: základní mzda 28.000 Kč + až 4.000 Kč prémie
  • motivující příplatky
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • práci na 2 směny (ranní 6-14, odpolední 14-22)
  • dotované stravování přímo v areálu podniku (obědy za 25 – 30 Kč)
  • možnost příspěvku na ubytování ve výši 3 500 Kč/měsíc

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • min. základní orientaci ve výkresové dokumentaci nebo studium strojního oboru (možno ho mít i nedokončené!)
  • nebo zkušenost s montáží ve výrobě

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI