MZDA DENNĚ! Zpracování zásilek-volba směn-až 176 Kč/h

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
160 - 176 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!

Pro známou spediční společnost se sídlem v Brně (Líšeň) hledáme šikovné brigádníky na nakládku a vykládku zásilek a další manipulaci s balíky (třídění, skenování). K dispozici jsou BRZKÉ RANNÍ SMĚNY (po-pá) v čase 02:00-09:00 nebo 03:00-9:00 (čas konce směny je orientační).

Na této brigádě je možné pracovat JEDNORÁZOVĚ, KRÁTKODOBĚ (pár směn) i DLOUHODOBĚ (několik měsíců).

Tato brigáda je svým charakterem vhodná spíše pro muže, např. pro studenty, i jako přivýdělek ke stávající práci, ale i pro uchazeče v evidenci úřadu práce. Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzdu až 176 Kč/hod (včetně příplatku za noc 10%)
  • krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
  • výplata mzdy každý den na účet (na základě předchozí domluvy)
  • VLASTNÍ volbu směn
  • zajištěný pitný režim, každé úterý a čtvrtek bagety zdarma
  • dotovaná káva za 2 Kč
  • stabilní přivýdělek

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED
  • fyzickou zdatnost (vhodné pro muže)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI