Manažer marketingových projektů – junior i senior

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme kreativního manažera do týmu projektových a marketingových specialistů, který by byl podporou v plánování a vedení projektů. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, máte vůdčí schopnosti a orientuje se v oblasti marketingu, pak jste to právě vy, koho hledáme! Pokud praxi s vedením projektů nemáte, nevadí! Najdeme uplatnění i pro šikovné kandidáty v oblasti marketingu. Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Náplň práce:
– vedení projektových a marketingových specialistů
– odpovědnost za řízení jednotlivých projektů
– kontrola a delegování práce

Místo výkonu práce: Brno, dobrá dostupnost MHD

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost práce na HPP/IČO
  • týden dovolené navíc
  • bonusy
  • stravenky
  • skvělý tým lidí
  • možnost pracovního a osobního růstu
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • školení a vzdělávání napříč nejrůznějšími obory
  • teambuildingy
  • karta Multisport
  • neomezená konzumace kávy a čaje na pracovišti
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • odměna za doporučení kolegů
  • ovocné středy
  • dog – friendly kanceláře

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zkušenost z oblasti marketingu
  • alespoň menší zkušenost s vedením a koordinací projektů
  • dobré organizační schopnosti a time management
  • komunikační dovednosti

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI