Koordinátor skladu, až 43 000 Kč, volné víkendy!

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Baví Vás práce s lidmi, jste komunikativní a chcete získat stabilní zaměstnání s výdělkem až 43 000 Kč + mnoho dalších benefitů, jako je např. 13. plat či pravidelná valorizace mezd? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné koordinátory skladu do nově vybudovaného překladiště! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Nástup je možný od srpna.

Místo výkonu práce: Plotiště nad Labem, Hradec Králové (plánují se svozové autobusy z Pardubic)

Náplň práce:
– koordinace činností a pracovníků ve skladu (cca 10 – 20 pracovníků)
– dohled na zajištění vykládky a odbavení dopravců
– vedení menší administrativní agendy (docházka, BOZP, apod.)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 40 000 Kč + až 2 900 Kč příplatky za noční směnu
  • 13. plat
  • výkonnostní bonusy
  • pravidelnou roční valorizaci mezd
  • týden dovolené navíc
  • volné víkendy a svátky
  • příspěvek na jazykové vzdělávání až 4 000 Kč
  • příspěvek na stravování 120 Kč
  • kafeterie
  • vzdělávací kurzy a školení
  • profesní rozvoj a možnost kariérního růstu
  • bezplatná lékařská poradna
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • zvýhodněné nabídky a programy našich smluvních partnerů (MAKRO karta, Multisportka)
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • komunikativnost, umět se rozhodnout
  • alespoň menší zkušenost v oblasti logistiky, popř. zkušenost s vedením lidí
  • základní uživatelská znalost na PC
  • ochotu pracovat pouze na noční směny (19:00 – 3:30)
  • čistý trestní rejstřík

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI