Kompletace dílů ve výrobě – až 30.000 Kč/měsíc

Lokalita
Liberec
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
27000 - 30000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro našeho významného klienta hledáme manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici operátora výroby v Automotive. Nabízíme stabilní práci na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu – PO-PA ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00. Lze chodit i na přesčas. Zkušenost s obdobnou prací není podmínkou, vše Vám ukážeme na exkurzi u klienta. Práce je svou povahou vhodná pro muže.

Náplň práce:
– manipulace se železnými díly
– příprava materiálu
– zasazování materiálu do připravených dílů

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Lokalita Liberec.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • stabilní zaměstnání
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • příplatky dle ZP a nadstandardní příplatky za odpolední směny, přesčas a svátky
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na praní oděvů
  • docházkový bonus
  • dovolená 5 týdnů
  • možnost častějších výplat na bankovní účet formou záloh

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve třísměnném provoze

    Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI