Junior technická podpora SAP – flexi pracovní doba

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
50000 - 60000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte zaměstnání, které Vám nabídne flexibilní pracovní dobu, možnost práce na homeoffice a příležitost využít své znalosti SAPu? Pak máme práci přímo pro Vás — aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici SAP Key User v logistickém prostředí. Na této pozici budete vylepšovat, testovat a implementovat nové procesy a podporovat jejich využívání.

Hlavní náplň práce:
– Zodpovědnost za vylepšování procesů a jejich testování
– Implementace nových nástrojů a procesů
– Spolupráce s mezinárodním IT týmem

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce v mezinárodní dynamické společnosti
  • osobní a profesní rozvoj
  • bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • 3 dni sick day/možnost HO
  • Multisport karta
  • slevy na produkty
  • další atraktivní zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • alespoň krátkou praxi na podobné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
  • výborná znalost anglického jazyka
  • pokročilá úroveň Excel
  • analytický a logické myšlení

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI