Jeřábník BEZ PRAXE – nadstandardní příplatky

Lokalita
Pardubice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáš pohodovou práci, kde není potřeba praxe? Nebojíš se práce ve 3směnném provozu? Pak se nám určitě ozvi, přesně tebe na pozici jeřábníka hledáme! Spolupracujeme s mezinárodní společností, která působí v oblasti zpracování hutního materiálu. Vzhledem k povaze práce je pozice vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:
– obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety
– manipulace s hutním materiálem

Místo výkonu práce: Pardubice – Černé za Bory

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • pevnou měsíční mzdu
  • pravidelnou prémii až 7000 Kč/měs
  • nadstandardní příplatky za práci v noci 30 Kč/hod
  • příspěvek na stravování 44 Kč/směna již od prvního dne nástupu
  • odborné zaškolení (zajistíme jeřábnické i vazačské zkoušky)
  • dobrou dostupnost na pracoviště – MHD i parkoviště
  • prohlídku výrobních prostor ještě před nástupem

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI