Jednoduchá práce ve výrobě – až 30 000 Kč/m +benefity

Lokalita
Ostrava
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
26000 - 30000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás pracovat pro silnou americkou společnost? Chcete mít zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky na dopravu a řadu skvělých benefitů jako 5 týdnů dovolené, stravenky, volné víkendy a například příspěvek na penzijní připojištění? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

Náplň práce:
– manuální práce ve výrobě
– opracování a montáž jednoduchých dílů

Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • nástupní mzda 24.000-27.000 Kč/měsíc + prémie, benefity
  • stravenky v hodnotě 123 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %)
  • pro každého příspěvek na dopravu 500 až 2 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna na zotavenou
  • čtvrtletní prémie po zkušební době ve výši až 10 % ze základní mzdy
  • pracovní doba po-pá, volné víkendy
  • čisté pracovní prostředí v moderní firmě
  • jistota zaměstnání a férový přístup
  • možnost VÝPLATY TÝDNĚ nebo dle domluvy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk nad 18 let
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00h, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI