Jednoduchá brigáda ve výrobě na léto, jen ranní směna

Lokalita
Liberec
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
108 - 117 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte brigádu na léto? Chcete mít volná odpoledne?

Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky na pomocné montážní práce. Svou povahou je práce vhodnější pro muže. Není potřeba technické vzdělání či praxe v oboru, rádi Vás zaučíme. Práce je na ranní směnu 6:30 – 15:00 od pondělí do pátku. Upřednostníme uchazeče, kteří mohou odpracovat 14 dní a více.

Lokalita Liberec – Rochlice, dobrá dostupnost MHD.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

V případě Vašeho zájmu o nabídku nám zašlete Váš životopis.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • brigáda na ranní směnu
  • smlouva dohoda o pracovní činnosti
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost častějších výplat na bankovní účet

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • věk 18 let a více
  • manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI