Inženýr kvality, 13. plat a další benefity

Lokalita
Most
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenost z oblasti kvality v automotive odvětví a komunikativní znalost angličtiny? Lákalo by Vás podílet se na zajímavých mezinárodních projektech? Pak se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovného inženýra zákaznické kvality, nabízíme motivující mzdu a mnoho zajímavých bonusů, jako je např. 13. plat, dovolená navíc, aj….

A co bude Vaším úkolem?:
– Být v kontaktu se zákazníky a řešit jejich požadavky
– Podílení se na tvorbě dokumentace
– Kontrola a udržování portálů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • plně hrazené stravování
  • Flexi Pass
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • moderní pracovní prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • znalost systémů řízení kvality IATF 16949
  • anglický jazyk – komunikativní úroveň

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI